You are currently viewing Biegnę maraton dla Fundacji Wcześniak

Biegnę maraton dla Fundacji Wcześniak

Bardzo długo zastanawiałam się na podjęciem tej decyzji, która naprawdę nie była łatwa.

Maraton 29.09.2024, Warszawa – dystans królewski… Tutaj nie ma miejsca na przypadek, że się uda. Do tego trzeba naprawdę się porządnie przygotować! Ale dzięki wsparciu Męża czy osób ze świata sportu, które mnie znają i wierzą we mnie, ja uwierzyłam w siebie! Wiem, że będzie bardzo trudno, ale czyż właśnie wtedy dopiero czujemy sukces, gdy nam się uda? Jedno jest pewnie, wolę spróbować, niż żałować że nie spróbowałam!

Poniżej historia mojej zbiórki:

Nagłe i przedwczesne przyjście na świat moich dzieci zweryfikowało bardzo szybko wartości w moim życiu i dało największą lekcje życia! Szymon 28tc, spadkowa waga 1100 gram, 4pkt, brak funkcji oddychania oraz Nelusia 32tc, 1680 gram, 10 pkt, wymarzone dziecko, które mogłam pocałować po porodzie – dzięki nim jestem lepszym człowiekiem, cierpliwość i pokora w moim życiu nabrały innego znaczenia. Po wielu lepszych i gorszych chwilach mam dwa CUDA – obecnie 2 i 4 lata! Na szczęście ZDROWE, ale pobyt na OIOM noworodka pokazał mi z jakimi trudami mogą spotkać się Rodzice na wstępie swojego rodzicielstwa!

Fundacja Wcześniak pomogła mi znaleźć odpowiedzi na tak bardzo stresujące pytania, przetrwać ten trudny czas, pełen obaw. Ich pomoc jest bezcenna… i niesamowicie potrzebna! Pragnę ich wesprzeć, aby mogli dalej pomagać Rodzicom w potrzebie!

Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc!


Ponieważ mam dwójkę wcześniaków, pragnę aby zbiórka z maratonu (biegnę go po raz pierwszy i obiecuję nie zawieść!) wsparła również Fundację Wcześniak!
W marcu przebiegłam półmaraton warszawski (także po raz pierwszy w życiu) w czasie 2:07 – wiem, że stać mnie na więcej! Ten bieg również zasilił Fundacje Wcześniak.


Gdy zbierzemy 5000 złotych obiecuję, że przebiegnę maraton w sportowej spódnicy i topie – niezależnie od sylwetki, wychodząc ze strefy komfortu 😉 Bo przecież w tym wszystkim chodzi o dzieci oraz inspirowanie do pomocy innym! 🙂

Gdyby udało się zebrać 10 000 zł dorzucam do tego zmianę koloru włosów na różowy!

Razem możemy więcej!

LINK DO MOJEJ ZBIÓRKI:

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/18198

Dodaj komentarz